register

درباره ما

هم اکنون با تولید بسته های نرم افزاری ویژه اطلاع رسانی و تبلیغات از جمله بسته نرم افزاری هوشمند (ویژه سازمانها ، فروشگاه و مراکز تولیدی ، خدماتی و توزیعـی ) و بسته نرم افزاری مدرسه هوشمند (ویژه آموزشگاهها و مدارس) و سیستم های اتوماسیون اداری و مدیریت ارتباط با مشتری افتخار حصول اعتماد بیش از هزاران سازمان ، دولتی و خصوصی ، مدارس و مراکز آموزشی در سطح کشور و حوزه خلیج فارس بعنوان مراکزی که از محصولات بهره گیری کرده اند را دارد..

در حال حاضر این مجموعه دارای یک دفتر مرکزی و بیش از 15 نمایندگی فعال در سطح کشور و کشورهای همسایه جهت فروش و خدمات پس از فروش محصولات می باشد.

با توجه به تنوع محصولات و خدمات ارائه شده توسط کارهای مختلف در سطح کشور قبل از خرید سامانه به نکات ذیل توجه فرمایید :

شما فقط یکبار و برای همیشه وجه پنل را پرداخت می نمایید. در سیاست فروش بعضی از کارها هزینه های پنهانی وجود دارد که در زمان خرید به مشتری اعلام نمی گردد. (به عنوان مثال : هزینه پشتیبانی ، هزینه ارتقاء و … )هیچ هزینه پنهانی وجود ندارد.

شماری از مارها پنل SMS خود را با هزینه اولیه کم واگذار می نمایند و بجای آن تعرفه ارسال بالایی را برای مشترک در نظر می گیرند که این امر با توجه به نیاز دائم مشترک به شارژ اعتبار و ارسال SMS کاملا به ضرر مشتری می باشد. قیمت پنل کاملا مطابق با امکانات آن می باشد و مشتری می تواند بر اساس نیاز خود امکانات پنل و به طبع آن هزینه آن را مشخص نماید. همچنین تعرفه ارسال مطابق با تعرفه اپراتور مخابرات بوده و در برخی موارد با توجه به حجم بالای خرید و سرمایه گذاری حتی کمتر از آن می باشد.

تعدادی از شغلها بابت دریافت SMS هزینه دریافت می نمایند. (معمولا 20 ریال) در پنل پیامکی دریافت SMS رایگان می باشد.

تعدادی از کارها بر اساس استراتژی فروش خود امکانات بسیار اولیه ایی را همچون ماژول دریافت SMS را از نسخه پایه خود جدا کرده و آنرا بصورت جداگانه به مشترک می فروشند.

پنل نسخه پایه بر اساس نیاز و احتیاجات واقعی مشتری طراحی شده است و برای 90 % مشترکین با انواع زمینه های کاری کاملا پاسخگو می باشد. همچنین به جرات می توان گفت به دلیل تعدد امکانات و ماژول های دیده شده در نسخه پایه .در خیلی از موارد قابلیت های بیشتری نیز دارد.

 

در برخی از شغل ها (بدون در نظر گرفتن تعداد و یا مبلغ اعتبار خریداری شده توسط مشترک) صرفا یک تعرفه واحد برای ارسال داده می شود. طبیعتا بر اساس نیاز متغیر مشتری در بازه های زمانی مختلف که ممکن است ارسال های بزرگی داشته باشد ، وجود فقط یک تعرفه مناسب نیست و به ضرر مشتری خواهد شد. تعرفه ارسال بر اساس میزان خرید مشتری متغیر و Flexible می باشد.

موارد ذیل را مورد بررسی قرار دهید :

– همچنین تعداد و نوع مشتریان آن

– قدرت، کشش و توانمندی نرم افزار در دریافت ها و ارسال های بزرگ

– وجود طرح های تشویقی و طرح های فروش های ویژه

– در دسترس بودن و سرعت عملکرد واحد پشتیبانی

– تنوع در تعرفه ها

– زمان تحویل سامانه

– دفعات و فواصل زمانی بهینه سازی، به روز رسانی و ارتقاء نرم افزار بر اساس نیازهای عمومی جدید مشترکین

پیام مدیرعامل

مشتریان عزیز راستچین

با درود و خیر مقدم به شما عزیزان
ازینکه وب سایت راستچین را بعنوان یکی از بنگاه های تولید قالب بررسی میکنید متشکریم

در قالب پیشروی شما سعی کرده ایم تا حد ممکن یک تایپوگرافی قوی و کامل ارائه دهیم تا در صورتی که نیاز داشته باشید یک وب سایت کاملا بروز و زیبا طراحی کنید امکانات زیباسازی و مدیریت متن قوی در اختیار شما باشد. این قالب ، یک قالب چندمنظوره و تجاری می باشد و امید است در رسیدن شما به هدف مفید واقع گردد

با تقدیم احترام،
مصطفی نوروزی

لینک های مهم

آمار بازدید

درباره سپنداد

در سال 1389 پیامک سپنداد در استان همدان شروع به فعالیت نمود.زمینه فعالیت گروه از ابتدا تا کنون تولید و فروش محصولات نرم افزاری در زمینه اطلاع رسانی و ارتباطات بوده است .

وب سایت :www.sepandad.ir

پست الکترونیکی :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اطلاعات تماس

با ما در تماس باشید
  data(@)sepandad.ir
08138321900
08138251900
09354812090
  www.sepandad.ir
همدان خیابان میرزاده عشقی ساختمان سپهر واحد 10